bip.gov.pl https://dsc.kprm.gov.pl/
RSS
A A A K

Instrukcja korzystania z BIP

Strona podmiotowa BIP Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Opolu tworzona jest zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Opolu umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu.
Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

W lewej dolnej części ekranu znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl/).

Wyszukiwanie żądanej informacji jest możliwe poprzez wpisanie słowa lub słów kluczowych  w polu wyszukiwania umieszczonego w prawej górnej części ekranu. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te są publikowane w formacie PDF i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu Adobe Reader.

Dla lepszej nawigacji w BIP jest funkcja mapa strony (znajdziemy ją w menu na stronie głównej po lewej stronie ekranu), która pozwala na określenie miejsca gdzie jesteśmy aktualnie oraz możemy zobaczyć pogląd działów i podziałów.Opublikował: Ewa Mroczkowska-Rossmann
Publikacja dnia: 05.08.2011
Podpisał: Ewa Rossmann
Dokument z dnia: 12.10.2010
Dokument oglądany razy: 6 246