bip.gov.pl https://dsc.kprm.gov.pl/
RSS
A A A K

Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

Wyznaczenia 2023

28.10.2022

 Powiatowy Lekarz Weterynarii w Opolu informuje o rozpoczęciu naboru dla lekarzy weterynarii i techników weterynarii niebędących pracownikami Inspekcji do czynności urzędowych.

INFORMACJE HPAI DRÓB PILNE!!!!

03.10.2022

 W związku z okresem wzmożonego narażenia na wirus wysoce zjadliwej grypy ptaków HPAI, Powiatowy Lekarz Weterynarii zwraca się do hodowców drobiu o wzmożone działania związane z bioasekuracją na terenach ferm i gospodarstw.

Wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwa żywności

26.09.2022

 Powiatowy Lekarz Weterynarii w Opolu informuje, iż na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynarii zostały zamieszczone do zapoznania się i wykorzystania służbowego wytyczne Komisji Europejskiej dotyczące wdrażania systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Informacja do lekarzy wyznaczonych

31.08.2022

 Powiatowy Lekarz Weterynarii, informuje lekarzy wyznaczonych, iż poniżej znajduje sie oświadczenie do wypełnienia w celu podpisana aneksu do umowy o wzynaczenie.

UWAGA!!!

14.08.2022

 Powiatowy Lekarz Weterynarii w Opolu informuje, iż w związku z zanieczyszczeniem wody w Odrze prosimy nie wykorzystywać wody pochodzącej z rzeki Odry i jej dopływów oraz zbiorników, przez które przepływa do pojenia zwierząt, a także nie wypasać zwierząt na pastwiskach i polanach położonych przy w/w ciekach wodnych.Opublikował: Ewa Mroczkowska-Rossmann
Publikacja dnia: 16.01.2012
Podpisał: Ewa Rossmann
Dokument z dnia: 12.10.2010
Dokument oglądany razy: 7 843